Verzilverde broodmand

Object Broodmand
Materiaal Verzilverd
Merk Keltum
Model Opengewerkt
Gesigneerd Posthoorn
Jaartal Midden 20e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 32,5x20,5x9,5
Conditie Goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4858
    €31

    20 januari 2022 20:40
  • Bieder 4858
    €28

    20 januari 2022 20:40
  • Bieder 4858
    €25

    20 januari 2022 20:39
  • Bieder 4858
    €23

    20 januari 2022 20:39
  • Bieder 4858
    €20

    20 januari 2022 20:39
  • Bieder 4858
    €19

    20 januari 2022 20:39
  • Bieder 2883
    €18

    19 januari 2022 17:53
  • Bieder 4858
    €17

    19 januari 2022 17:01
  • Toon overige (8) biedingen
  • Bieder 4858
    €15

    19 januari 2022 17:01
  • Bieder 4858
    €12

    19 januari 2022 17:01
  • Bieder 4858
    €10

    19 januari 2022 11:51
  • Bieder 2883
    €6

    18 januari 2022 17:51
  • Bieder 1436
    €5

    17 januari 2022 18:36
  • Bieder 1436
    €4

    17 januari 2022 18:35
  • Bieder 2883
    €3

    17 januari 2022 17:25
  • Bieder 2740
    €1

    12 januari 2022 19:24

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!