Vintage koffie/ thee servies

Aantal 6
Object Kop en schotel
Materiaal Porselein
Merk Rörstrand
Model Ostindia
Gesigneerd Ja
Afkomst Zweden
Jaartal 2e Helft 20e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø schotel 13 cm, Ø kop 8 cm
Conditie Goed

Ostindia, geïntroduceerd in 1932, is geïnspireerd op een scherf Chinees porselein van de Oost-Indiëvaarder `Gotheborg`. Dit schip, dat vanuit China vele prachtige en exotische waren waaronder Chinees porselein vervoerde, zonk in 1745. Een groot deel van de vracht kon worden geborgen. De berging bleek later van groot belang voor de Zweedse porseleinindustrie, toen in 1931 een scherf blauw Chinees porselein model stond voor een nieuw servies van Rörstrand: `Ostindia`.

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 3312
    €32

    20 januari 2022 20:41
  • Bieder 5673
    €29

    15 januari 2022 09:51
  • Bieder 5135
    €15

    14 januari 2022 21:01
  • Bieder 3312
    €10

    12 januari 2022 21:03

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!