Object | Antiek koffergrammofoon |
Materiaal | Hout en metaal |
Merk | His master's voice |
Model | Auto shut off systeem |
Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 29x41x16 |
Conditie | Goed, werkend met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Ingebouwd doosje met extra naalden Inclusief 1 plaat Hout van de hendel van de zwaaiarm ontbreekt Foto's maken deel uit van de omschrijving |