Antieke koffergrammofoon

Object Antiek koffergrammofoon
Materiaal Hout en metaal
Merk His master's voice
Model Auto shut off systeem
Jaartal 1e Helft 20e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 29x41x16
Conditie Goed, werkend met lichte gebruikssporen

Ingebouwd doosje met extra naalden

Inclusief 1 plaat

Hout van de hendel van de zwaaiarm ontbreekt

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 4858
    €102

    20 januari 2022 20:52
  • Bieder 3581
    €97

    20 januari 2022 20:52
  • Bieder 4858
    €92

    20 januari 2022 20:52
  • Bieder 3581
    €87

    14 januari 2022 17:12
  • Bieder 3581
    €82

    14 januari 2022 17:11
  • Bieder 5664
    €69

    14 januari 2022 16:50
  • Bieder 3581
    €64

    13 januari 2022 11:04
  • Bieder 4858
    €59

    13 januari 2022 10:55
  • Toon overige (4) biedingen
  • Bieder 4858
    €50

    13 januari 2022 10:54
  • Bieder 4858
    €28

    13 januari 2022 10:54
  • Bieder 3581
    €25

    12 januari 2022 10:43
  • Bieder 5664
    €20

    11 januari 2022 19:14

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!