Object | Wapenbordje |
Materiaal | Glanzend tin (95%) |
Model | Wapen van Vagos |
Gesigneerd | Artadorno Estanho Puro 95% |
Afkomst | Portugal |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 12 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |