Stolpklok / Jaarpendule

Object Stolpklok / Jaarpendule
Materiaal Metaal en glas
Merk KS uurwerk
Model Klok met draaipendel onder glazen stolp
Gesigneerd Ja
Afkomst Duitsland
Jaartal 2e helft 20e eeuw
Kleur Goudkleurig
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø= 14.3 / h= 26 cm
Conditie Goed, werking onbekend

Deze klok loopt 400 dagen en hoeft daardoor maar een keer per jaar opgedraaid te worden.

Inclusief: de opwindsleutel

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5664
    €29

    16 mei 2022 06:33
  • Bieder 2743
    €18

    15 mei 2022 11:43
  • Bieder 4215
    €15

    15 mei 2022 10:56
  • Bieder 1494
    €10

    14 mei 2022 10:16
  • Bieder 2743
    €7

    13 mei 2022 21:46
  • Bieder 5824
    €5

    13 mei 2022 11:04
  • Bieder 4405
    €1

    12 mei 2022 20:48

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!