Object | Kruisbeeld |
Materiaal | Hard hout - Gips |
Model | Art Nouveau |
Gesigneerd | 543 achterzijde |
Afkomst | Holland |
Jaartal | Jaren'30 |
Kleur | Licht Bruin/Beige |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 52,5 x 90 cm |
Conditie | Goed, lichte beschadiging aan de enkel |
Bijzonderheden | Antiek Art Nouveau groot houten kruisbeeld met gipsen Corpus Deze grote Crucifix is van een bijzondere gedetailleerdheid |