| Object | Kruisbeeld |
| Materiaal | Hard hout - Gips |
| Model | Art Nouveau |
| Gesigneerd | 543 achterzijde |
| Afkomst | Holland |
| Jaartal | Jaren'30 |
| Kleur | Licht Bruin/Beige |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 52,5 x 90 cm |
| Conditie | Goed, lichte beschadiging aan de enkel |
| Bijzonderheden | Antiek Art Nouveau groot houten kruisbeeld met gipsen Corpus Deze grote Crucifix is van een bijzondere gedetailleerdheid |