Groot kruisbeeld

Object Kruisbeeld
Materiaal Hard hout - Gips
Model Art Nouveau
Gesigneerd 543 achterzijde
Afkomst Holland
Jaartal Jaren'30
Kleur Licht Bruin/Beige
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 52,5 x 90 cm
Conditie Goed, lichte beschadiging aan de enkel

Antiek Art Nouveau groot houten kruisbeeld met gipsen Corpus

Deze grote Crucifix is van een bijzondere gedetailleerdheid

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

Minimale prijs is bijna bereikt!
  • Bieder 5682
    €21

    15 juni 2022 22:48
  • Bieder 5682
    €11

    15 juni 2022 22:48

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!