Bronzen Nederlandse kroonluchter

  Bekijk hier alle afbeeldingen
Object Kroonluchter
Materiaal Brons
Model Zes armige kaarsenkroonluchter
Afkomst Nederland
Jaartal 19e eeuw
Kleur Geel
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Hoogte 54 cm Ø 50 cm
Conditie Goed, met lichte gebruikssporen

Zes armige kaarsenkroonluchter

Met een wapenschild dragende leeuw, het wapen van Amsterdam

De kroonluchter heeft een mooi patina

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 5589
    €31

    25 juni 2022 21:29
  • Bieder 5589
    €28

    25 juni 2022 21:27
  • Bieder 5589
    €25

    25 juni 2022 21:27
  • Bieder 5589
    €23

    25 juni 2022 21:26
  • Bieder 5589
    €20

    25 juni 2022 21:26
  • Bieder 5589
    €15

    25 juni 2022 21:26
  • Bieder 5589
    €10

    25 juni 2022 21:26
  • Bieder 5589
    €9

    25 juni 2022 21:26
  • Toon overige (2) biedingen
  • Bieder 5589
    €7

    25 juni 2022 21:26
  • Bieder 5589
    €5

    25 juni 2022 21:25

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!