Object | Kroonluchter |
Materiaal | Brons |
Model | Zes armige kaarsenkroonluchter |
Jaartal | 19e eeuw |
Kleur | Geel |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 54 cm Ø 50 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Zes armige kaarsenkroonluchter Met een wapenschild dragende leeuw, het wapen van Amsterdam De kroonluchter heeft een mooi patina |