Grote hardhouten sculptuur van een vogel

  Bekijk hier alle afbeeldingen
Object Grote hardhouten sculptuur van een vogel
Materiaal Hardhout
Ontwerper Nelson Morales
Afkomst Dominicaanse Republiek
Jaartal 2e Helft 20e eeuw
Kleur Bruintinten
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Hoogte 107 cm
Conditie Goed, met geringe gebruikssporen, de vleugel heeft aan de tip een beschadiging

Het beeld is gemaakt van gepolijst hardhout en staat op een hardhouten sokkel

Gesigneerd met een messing gegraveerd plaatje

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 1394
    €33

    25 juni 2022 14:32
  • Bieder 2740
    €10

    19 juni 2022 17:12
  • Bieder 5682
    €5

    18 juni 2022 00:46

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!