Object | Grote hardhouten sculptuur van een vogel |
Materiaal | Hardhout |
Ontwerper | Nelson Morales |
Afkomst | Dominicaanse Republiek |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Kleur | Bruintinten |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 107 cm |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen, de vleugel heeft aan de tip een beschadiging |
Bijzonderheden | Het beeld is gemaakt van gepolijst hardhout en staat op een hardhouten sokkel Gesigneerd met een messing gegraveerd plaatje Foto's maken deel uit van de omschrijving |