Object | Petroleumstel |
Materiaal | ijzer en gietijzer |
Merk | Origineel Haller |
Model | 4 pits |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden vorige eeuw |
Kleur | Oranje |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 33 cm / h= 24,5 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |