Object | Beeldje |
Merk | Goebel |
Model | 11 028-12 First Love Children of Paris |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | Michel T. |
Jaartal | 1977 |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 8,5x6,5x12 cm |