Goebel beeldje

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Beeldje
Materiaal Porselein
Merk Goebel
Model 11 028-12 First Love Children of Paris
Gesigneerd Ja
Ontwerper Michel T.
Afkomst Duitsland
Jaartal 1977
Kleur Polychroom
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 8,5x6,5x12 cm
Conditie Goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel gesloten

  • Bieder 5682
    €10

    25 juni 2022 00:12

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!