Merk | Jasba Keramik |
Model | buikvaas met kleine oren |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '60 - '70 van de 20e eeuw |
Kleur | Bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 16 cm / H= 25 cm |