Object | Vintage vaas |
Merk | Strehla Keramik |
Model | 1437 |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Oost-duitsland |
Jaartal | Midden van de 20e eeuw |
Kleur | Wit-beige-bruin |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 11 cm / h= 21 cm |