Object | Keukenweegschaal |
Materiaal | Metaal en kunstsof |
Merk | Ishida |
Model | 4 kg |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de vorige eeuw |
Kleur | Beige |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 18x26x28 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |