Aantal | 2 |
Object | Vazen |
Model | Chinees |
Afkomst | China |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H= 61 cm / Ø= 22 cm |
Conditie | Goed, met minimale gebruikssporen |