Object | Schotel |
Merk | Ja aan de onderkant |
Gesigneerd | Delftsblauw |
Jaartal | 1950-1959 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Diameter 11 cm |
Conditie | Zeer goede staat. |
Bijzonderheden | Zeer mooie Delftblauw porseleinen schotel. De schotel is in zeer goede staat. Kleine beschadiging op de rand (niet storend). Heeft een mooie symmetrische vorm in een diep donker blauw onderglazuur. De schotel is gemerkt met L Delft 918 AV. Iets over de schotel zelf: De schotel is gemaakt door het Nederlandse bedrijf de Porceleyne Fles (Royal Delft). De onder de indruk JT&L is voor Joost Thooft & Labouchere, Joost Thoof was een eigenaar en Abel Labouchere was een partner die eigenaar werd na het overlijden van Thoof. Conditie: Zeer goede staat. Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.