Object | Wandmasker |
Materiaal | Tropisch hardhout (Teak) |
Model | Afrikaans |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | Carol Ntoto |
Afkomst | Zaïre Afrika |
Jaartal | 20 e eeuw |
Kleur | Bruin/zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 34,5x59,5 cm |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |