Object | Hoofdtelefoonset |
Materiaal | Bakeliet en metaal |
Merk | Ericsson LM |
Model | RLF 20 |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Zweden |
Jaartal | Midden van de vorige eeuw |
Kleur | Zwart |
Bijzonderheden | Hoofdtelefoon met microfoon voor telefonisten(s) Inclusief de originele verpakking en handleiding |