Object | USB Draaitafel |
Materiaal | Kunststof |
Merk | Sound Lab |
Model | GO56C USB |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | China |
Jaartal | 1e kwart van de 21e eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 45x35x15 cm |
Conditie | Goed, nieuw in doos |