Object | Venetiaans masker |
Materiaal | Papier-maché - metaal - textiel - kunststof |
Merk | La Giola Venezia |
Model | Nar met rode hoofdtooi met bellen |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Italië |
Kleur | Wit en Rood |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 48x40x16 cm |
Conditie | Goed met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | 1 Bel ontbreekt |