Object | Zware tinnen schaal |
Materiaal | Tin |
Merk | TK Engeltjes tin |
Model | Met oren |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1e helft van de vorige eeuw |
Kleur | Grijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 29 cm / L= 36 cm / h= 6,5 cm |
Gewicht | 1920 gram |
Conditie | Goed, met geringe gebruikssporen |