Object | Tinnen Wandbord |
Materiaal | Tin |
Merk | Engeltjes tin |
Model | Afbeelding van een zeilschip (Santa Maria, schip van Columbus) |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Grijs |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 35,5 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |