Object | Dekselpot |
Model | Met bloemmotief |
Gesigneerd | Onderzijde |
Kleur | Wit - Blauw - Geel - Groen |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 32 cm - Ø 13,5 cm |
Conditie | Goed, lichte ouderdoms craquelé |