Object | Diaviewer |
Materiaal | Kunststof en metaal |
Merk | Paterson |
Model | Viscoun Viewer |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Engeland |
Jaartal | Jaren '70 van de vorige eeuw |
Kleur | Groen (2 tinten) |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 11x12,5x6,5 cm |
Conditie | Goed, met lichte gebruikssporen |
Bijzonderheden | Werkt op batterijen en is geschikt voor 4x4 cm dia's In de originele verpakking |