Object | Wandvaas |
Materiaal | Aardewerk |
Model | Delfts Holland |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 20e eeuw |
Kleur | Wit / Blauw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 10x20 cm |