Object | Bartafel |
Materiaal | Glas, verchroomd metaal en kunststof |
Model | Cirkelvormig met twee glasplaten |
Jaartal | Jaren '60 en '70 van de vorige eeuw |
Kleur | Chroom en rookglas |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 63x43x74 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |