Object | Brocante Spiegel |
Materiaal | Verbronst op Aluminium / glas |
Model | Ovaal |
Gesigneerd | Mod Dep |
Afkomst | Italy |
Jaartal | Laat 20ste eeuw |
Kleur | Goud / brons |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 25,5x32,5 |
Bijzonderheden | Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |