Aantal | 3 |
Object | 3 Delig Kaststel |
Materiaal | Aardewerk |
Merk | Boch for Royal Sphinx |
Model | Kaststel |
Gesigneerd | Ja |
Ontwerper | Boch |
Kleur | Blauw/Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Bekers H; 26cm, Doorsnede 13cm- Dekselvaas H:40 cm doorsnede 20cm |
Conditie | Zeer Goed |
Bijzonderheden | In zeer mooi staat verkerend kaststel. Met het zeer mooie leeuwtje bovenop de dekselvaas. |