Object | Kandelaar |
Materiaal | Brons verguld |
Afkomst | Frankrijk |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 18x 20 x 30 |
Bijzonderheden | Antieke wandkandelaar Verguld brons Prachtige staat