Materiaal | Plateel Aardewerk |
Merk | Ola Huizen |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1920/1930 |
Kleur | Polychroom |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 12,5 cm / H= 16 cm |
Conditie | Goed, klein chipje aan de bovenrand |