Object | Wildbestek |
Materiaal | Staal en been |
Merk | Puma |
Model | Met hoornen handvatten |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Solingen Duitsland |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 31,5 cm (mes) |
Bijzonderheden | Handvatten gemaakt van hertengewei |