Object | Heiligenbeeld |
Materiaal | Gips |
Merk | Semen |
Model | Broeder Isidoor |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Afkomst | België |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 14,5x10x35 cm |