| Object | Tuner versterker |
| Materiaal | Divers |
| Merk | Rotel |
| Model | RX-402 |
| Gesigneerd | Ja |
| Afkomst | VK |
| Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
| Kleur | Zwart |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 47,5x30x11 cm |
| Conditie | Goed |