Aantal | 2 |
Object | Wandbord |
Merk | Bareuther Waldsassen Bavaria |
Model | 100 Jahre Edition |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
Kleur | Blauw / Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 20 cm |