Object | kaststel Boch Sphinx |
Materiaal | keramiek |
Merk | Boch Sphinx |
Model | vaas |
Gesigneerd | ja |
Kleur | blauw / wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 40 cm h |
Conditie | goed |
Bijzonderheden | Antiek kaststel Boch Sphinx Delfts blauw vervaardigd rond 1950. De fraaie porseleinen set bestaat uit een imponerende deksel-vaas van 24 bij 24 bij 40 cm (inclusief deksel) en twee fraaie trompet-vazen van 14 bij 14 bij 26 cm. De vazen zijn op prachtige wijze verrijkt met florale decoratie. De deksel van de grootste vaas is verrijkt met een Foo dog of ander dier dat de wacht houdt. De wel heel erg fraaie set is vervaardigd voor Koninklijke Sphinx Maastricht Holland 1950 door Boch Frères België. De naam van het gebruikte decor is Delfts Blauw. Het geheel is in goede staat, Word goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace |