Object | Telescoop |
Materiaal | Divers |
Merk | BOB |
Model | 13 - 40x zoom - Ø= 40 mm |
Gesigneerd | Ja |
Afkomst | Japan, met passed sticker |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Kleur | Zwart |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 41 cm |
Bijzonderheden | In de originele verpakking, inclusief bijbehorend statief Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 11,- en € 19,- |