Object | Spiegeltelescoop |
Materiaal | Divers |
Merk | Apollo |
Model | Nr 4014 |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Jaren '70 van de 20e eeuw |
Kleur | Wit |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | L= 69 / Ø= 12 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Inclusief statief en 2 oculairs (resp. 6mm en 20 mm) - Brandpunt= 700 mm - Diameter van de spiegel 76 mm In de originele doos Foto's maken deel uit van de omschrijving Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 16,- en € 28,- |