Franse Zesarmige bronzen Candelabra

Frankenservice
1
Object candelabra
Materiaal Brons - Marmer
Model Zesarmige kandelaar
Afkomst Frankrijk
Jaartal 19e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 12 cm - Hoogte 56 cm
Conditie Goed, lichte beschadiging voet

Deze bronzen antieke Franse Candelabra heeft een vaasvormige stam met bladeren in bas-Reliëf op een marmeren voet.

Foto's maken deel uit van de omschrijving

Geschatte marktwaarde € 245,-

Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 41,- en € 64,-

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland
Kavel sluit over:
Huidig bod: 0
Volgende minimumbod € 1

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!