| Object | candelabra |
| Materiaal | Brons - Marmer |
| Model | Zesarmige kandelaar |
| Afkomst | Frankrijk |
| Jaartal | 19e eeuw |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 12 cm - Hoogte 56 cm |
| Conditie | Goed, lichte beschadiging voet |
| Bijzonderheden | Deze bronzen antieke Franse Candelabra heeft een vaasvormige stam met bladeren in bas-Reliëf op een marmeren voet. Foto's maken deel uit van de omschrijving Geschatte marktwaarde € 245,- Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 41,- en € 64,- |