| Object | Sculptuur |
| Materiaal | Brons - Hout |
| Model | Le faucheur de blé (de Tarwemaaier) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ontwerper | Sylvain Kinsburger |
| Afkomst | Frankrijk |
| Jaartal | 1e Helft 20e eeuw |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Voet Ø 23 cm - Hoogte 60 cm |
| Conditie | Goed |
| Bijzonderheden | Sylvain Kinsburger was een Franse neoclassicistische kunstenaar en beeldhouwer, geboren in 1885. Hij was een leerling van Auguste Dumont en Gabriel-Jules Thomas aan de École des Beaux-Arts in Parijs. Geschatte marktwaarde € 495,- Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 85,- en € 118,- |