Bronzen sculptuur Le faucheur de blé (de Tarwemaaier)

Frankenservice
5
Object Sculptuur
Materiaal Brons - Hout
Model Le faucheur de blé (de Tarwemaaier)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ontwerper Sylvain Kinsburger
Afkomst Frankrijk
Jaartal 1e Helft 20e eeuw
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Voet Ø 23 cm - Hoogte 60 cm
Conditie Goed

Sylvain Kinsburger was een Franse neoclassicistische kunstenaar en beeldhouwer, geboren in 1885. Hij was een leerling van Auguste Dumont en Gabriel-Jules Thomas aan de École des Beaux-Arts in Parijs.

Geschatte marktwaarde € 495,-

Richtprijs minimaal bedrag ligt tussen € 85,- en € 118,-

Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland
Kavel sluit over:
Huidig bod: 30
Volgende minimumbod € 33

  • Bieder 6112
    €30

    9 januari 2026 om 08:05

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!