| Aantal | 2 |
| Object | Sierbord |
| Materiaal | Ironstone |
| Merk | William Adams |
| Model | Chinese Bird |
| Gesigneerd | Achterzijde |
| Ontwerper | William Adams |
| Afkomst | Engeland |
| Jaartal | 20e Eeuw |
| Kleur | Blauw/Wit |
| Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø 20 cm |
| Conditie | Goed |
| Bijzonderheden | William Adams borden met het "Chinese Bird" patroon. Het patroon is een kopie van een origineel Chinees ontwerp uit 1780 en werd door William Adams opnieuw geïntroduceerd rond 1910. Het centrale motief toont een fazant op een mand, omgeven door een "cracked ice" (gebroken ijs) achtergrondpatroon. De borden werden geproduceerd in Staffordshire, Engeland, door het bedrijf dat in 1769 werd opgericht en later onderdeel werd van de Wedgwood Group |