Wandborden

Frankenservice
0
Aantal 2
Object Sierbord
Materiaal Ironstone
Merk William Adams
Model Chinese Bird
Gesigneerd Achterzijde
Ontwerper William Adams
Afkomst Engeland
Jaartal 20e Eeuw
Kleur Blauw/Wit
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Ø 20 cm
Conditie Goed

William Adams borden met het "Chinese Bird" patroon.

Het patroon is een kopie van een origineel Chinees ontwerp uit 1780 en werd door William Adams opnieuw geïntroduceerd rond 1910.

Het centrale motief toont een fazant op een mand, omgeven door een "cracked ice" (gebroken ijs) achtergrondpatroon.

De borden werden geproduceerd in Staffordshire, Engeland, door het bedrijf dat in 1769 werd opgericht en later onderdeel werd van de Wedgwood Group

Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €9,60
De verzendkosten naar België bedragen €17,50

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland
Kavel sluit over:
Huidig bod: 0
Volgende minimumbod € 1

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!