←   Terug naar overzicht

Capodimonte beelden

Frankenservice
0
Aantal 2
Object Capodimonte beeld
Materiaal Porselein
Merk Capodimonte
Model Vrouw met fruitmand - Man met geschoten wild
Gesigneerd Onderzijde
Afkomst Italy
Jaartal 21e Eeuw
Kleur Polychroom
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) Hoogte 38 cm
Conditie Goed, handjes van de vrouw gelijmd
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Nijnsel, Noord Brabant, Nederland

Binnenkort op deze veiling!

Binnenkort lanceren we een spiksplinternieuwe veiling vol bijzondere kavels. Wil je als eerste op de hoogte zijn? Geef alvast een hartje aan een van de kavels, en ontvang een melding zodra de veilingen starten.

0

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!