- Vaas
- Antiek
- Fragonard
- Romantische scenes
- Rococo periode
- Gedeeltelijk 22 kt verguld
- Made in Italy
- Afm. H: 37,5 cm x B: 22 cm x Ø 22 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50