- Vijzel
- Antiek
- Brons met bijpassende stamper
- 17e Eeuw, Frankrijk
- Versierd met Fleur de Lis
- Afm. H: 8 cm x Ø 12 cm, L: 20,5 cm (stamper)
- Zeer verzamelwaardig item
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Er zit een barst aan de zijkant
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50