- Landschap
- Verf op doek
- Gesigneerd en gedateerd
- Kunstenaar Jos Morris (?) 1965
- Afm. H: 45 cm x B: 53 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- De lijst is beschadigd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50