- Reproductie
- Escher
- Lithografie print Reptielen
- Afm. H: 41 cm x B: 46 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Lijst heeft wat beschadigingen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50