- Olieverf op paneel
- Theo v.d. Poel (1942-)
- Boerenlandschap
- zomer 1988
- Gesigneerd
- Afm paneel 30x24 cm (bxh)
- Afm lijst 49x43 cm (bxh)
- In prachtige conditie
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50