- Object: Zeldzame baardman/steengoed kruik
- Materiaal: aardwerk / steengoed-zoutglazuur.
- Techniek: Gedraaid
- Modelnaam: Baardmankruik
- Geschatte periode: 16 eeuw
- Herkomst: Duitsland/Frechen
- Staat: Gerestaureerd
- Steengoed kruik, grijze scherf, bruin zoutglazuur, gedeeltelijk getijgerd. Aftrek sporen aan de onderzijde.
Baardmanmasker op de hals.
- Afmetingen: omtrek ca 17 cm, hoogte ca 24 cm.
- Handgedraaid, gestempeld, geboetseerd, geglazuurd, gebakken.
- Keramiek, steengoed, klei, engobe, glazuur, zoutglazuur.
- Zeer goed uit ziende baardmankruik. Perfect gerestaureerd aan het handvat vrijwel niet zichtbaar.
- Zie de foto's.
- De kruik wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50