Litho

Kringloopwinkel Son / Frankenservice
Object Litho
Titel/ naam Zonder titel
Materiaal Papier
Kunstenaar Milenko Divjak
Gesigneerd Ja
Nummer 8/50
Jaartal 1993
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) 61x81 cm (lijst) / 44x63,5 cm (afbeelding)
Ingelijst Ja
Soort lijst Wit aluminium, met passe-partout, achter glas
Conditie Goed, lijst heeft wat lichte gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is:

Kavel gesloten

  • Bieder 2740
    €10

    25 september 2022 21:08
  • Bieder 1981
    €8

    21 september 2022 12:38
  • Bieder 2740
    €7

    20 september 2022 14:15
  • Bieder 1981
    €5

    18 september 2022 16:24
  • Bieder 5589
    €2

    16 september 2022 11:47

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!