Object | Litho |
Titel/ naam | Zonder titel |
Kunstenaar | Milenko Divjak |
Gesigneerd | Ja |
Nummer | 8/50 |
Jaartal | 1993 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 61x81 cm (lijst) / 44x63,5 cm (afbeelding) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Wit aluminium, met passe-partout, achter glas |
Conditie | Goed, lijst heeft wat lichte gebruikssporen |