Object | Aquarel |
Titel/ naam | Bloemen |
Kunstenaar | Marie-Louise |
Gesigneerd | Ja |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 75x88,5 cm (lijst) / 51x66,5 cm (afbeelding) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Alulijst - passe-partout - achter glas |