- Kunstdruk
- Door: Valerie Weir
- Kings Parade Cambridge, 1984
- Gesigneerd
- Ingelijst achter glas met passepartout
- Afmetingen: ca. 525x427 mm (lijstmaat)
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: