Object | Dameshorloge |
Materiaal | Goudkleurig metaal |
Merk | Delma |
Type | Leren band en datum aanduiding |
Jaartal | 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 2,6x2,4x0,6 cm / L= 22,5 cm |
Conditie | Goed met gebruikssporen, werking onbekend, batterij |